Овие градови во САД плаќаат до 15.000…

Животот во САД деновиве е прилично скап.…

Украина демантира дека Русите го освоиле Херсон

Украинското Министерство за одбрана ги демантираше информациите…

Најстудено во Берово, најмногу снег на Попова…

Најстудено утрово е во Берово со -11…