(Фото) Во Дебар пронајдена и уништена марихуана…

На 27/28.07.2022 од страна на полициски службеници…

Одложен судскиот процес против докторите кои извадија…

Тројцата лекари од Струга, против кои Основното…

СКАНДАЛ: Гинекологот Асани кој и извади бубрег…

Изборите за нов прв човек на Лекарската…

Измамници од Дебар 12 години ограбувале пензионерка:…

Двајца жители на Дебар во текот на…

Драма во Дебар: Маж прeтепал полицајци откако…

ОВР Дебар поднесе кривична пријава против РМ.(49)…

Голем дефект го остави цел Дебар без…

Голем дефект на водоводната мрежа на главната…

Пронајдена рaчнa бoмбa во близина на Дебар

Покрај регионалниот пат Дебар-Струга, во близина на…