Прегазено дете во Тетово!

33-годишник вчера прегазил дете во Тетово. –…

УЖАС во соседна Србија: Мајка со нож…

Шестгодишно девојче од Ниш, итно е пренесено…

ХОРОР: 10-годишно дете се обидело да спречи…

Маж од Велика Британија фрлил 10-годишно дете…

ТРАГЕДИЈА: 14-годишно дете почина во Битола!

Во текот на вчерашниот ден, во атарот…

Девојка (19) во Украина се обидела да…

Во украинскиот град Днипро, 19-годишна девојка се…

Кавадарчанка пријавила дека дечко ѝ ја силувал…

Кавадарчанка пријавила во полиција дека лице со…

(Видео) ХЕРОЈ: Петнаесетгодишно момче спаси речиси стотина…

Петнаесетгодишно момче им помогна на речиси стотина…

Добра вест: Пронајден е Ангел Сибиновски

12 годишното дете кое вчера беше пријавено…

ИСЧЕЗНАТО Е ДЕТЕ! Пријавете доколку го видите!

На социјалните мрежи од синоќа се споделува…

УБИЕНОТО ДЕТЕ ВО ПРИЛЕП ИМА САМО 14…

Момче на 14 годишна возраст синоќа околу…