Апасиев: Елајте си на протест, таман Мицко…

Лидерот на Левица и денеска ги повика…

Отворена канцеларијата на Левица во Струга: Се…

Политичката партија Левица денеска отвори своја канцеларија…

Апасиев повикува на масовност на денешниот протест:…

Патетичноста е контрареволуционерна, да го замениме очајот…

Апасиев: Пет телевизии ќе добијат ДЕСЕТ МИЛИОНИ…

Со европско знаменце ќе се носи и…

Апасиев го цитира Вапцаров: СЛОБОДНА ја сакаме,…

По повод Денот на независноста на Република…

Апасиев: Не ги викајте вмровци, викајте ги…

Лидерот на Левица, Димитар Апасиев, по денешното…

Апасиев: МАКЕДОНИЈА се сака и кога победува…

Лидерот на Левица, Димитар Апасиев, денеска ја…

(Видео) Апасиев: Не верувам дека ќе има…

Лидерот на Левица, Димитар Апасиев не очекува…

(Видео) Апасиев: Да ги апсат хоштаплерите на…

Режимот им се сили на голораки студенти,…

Апасиев: СДС К*Р ДА ПУШИТЕ

Лидерот на Левица и пратеник во македонското…