Претрес во Охрид, пронајдена дрога!

На 22.05.2024 во 21.20 часот во Охрид,…

Приведен скопјанец: Од Германија му пратиле пиштол…

Одземени се 30 грама дрога и пиштол…

Голема акција во Италија: 142 лица се…

Италијанските власти соопштија дека денеска во операција…

Приведени двајца дилери од Прилеп, пронајдена дрога…

На 05.05.2024 околу 21.30 часот на регионалниот…

Уапсен дилер од Штип, пронајдена дрога и…

МВР информира дека вчера по преземени оперативни…

Претрес во Свети Николе, пронајдена дрога

На 19.04.2024 во 12.00 часот во Свети…

(Видео+документи) Што бара на иста маса Панче…

ВМРО-ДПМНЕ и техничкиот министер за внатрешни работи…

Уапсен полицаец во Охрид: Го фатиле со…

МВР информира дека вчера во 18.05 часот,…

Истрага против две лица за илегална трговија…

Основното јавно обвинителство Скопје донесе Наредба за…

Од 2017 до 2023 година полицијата запленила…

Дополнителниот заменик министер за внатрешни работи Митко…