Жена почина на паркинг во Кисела Вода!

На 19.02.2024 околу 11.30 часот во СВР…

Во Битола приведена скопјанка барана со шест…

Денеска (21.11.2023) околу 17 часот полициски службеници…

Скопјaнка го прободела бившиот партнер со ножици,…

Жена осомничена за обид за убиство на…

Гром уби жена и маж на плажа…

Маж што продавал лежалки на плажа и…

Жена и дете испаднале од трамвај во…

Во Нов Белград се случила несреќа во…

Најмудрите луѓе се раѓаат во овој хороскопски…

Водолиите се познати по своите истакнати комуникациски…

Почина првата жена возач на ЈСП

На 50-годишна возраст почина Весна Најдоска, професионален…

Прегазена жена во Гостивар

На 02.02.2022 во 17.15 часот во Полициската…

(Видео) Девојка абортирала во 5-от месец од…

Запознајте ја девојката по име Клер. Таа…

Скопјанка се caмoyбила фpлајќи се од зграда…

Скопјанка, сопруга на политичар извршила самоубиство фрлајќи…