Приведен штипјанец осуден на затворска казна од…

Денеска (08.01.2024) Од страна на Сектор за…

Приведено лице по распишана потерница за доиздржување…

Денеска (08.12.2023) полициски службеници од Полициската станица…

Приведен криминалец баран со потерница за издржување…

Полициски службеници од Оперативен тим потраги при…