(Видео) Прекрасен гол на Роналдо од слободен…

Кристијано Роналдо во моментов игра во Саудиска…

Спектакл во најава: Меси и Роналдо ќе…

Кристијано Роналдо заврши со играње на елитен…

Роналдо нема намера да ја напушти португалската…

Кристијано Роналдо нема намера да ја напушти…

Роналдо ќе ја продолжи кариерата во Саудиска…

Португалскиот фудбалер Кристијано Роналдо ќе ја продолжи…

Португалија демантира: Роналдо не се заканил со…

Португалската фудбалска федерација (ФПФ) ги демантираше денеска…

Пукна тиквата: Роналдо не го напушта само…

Уште од стартот на сезоната Кристијано Роналдо…

Жалам за оваа непоправлива загуба: Роналдо се…

Британската кралица Елизабета Втора почина на 96-годишна…

Роналдо би можел да му се придружи…

Напаѓачот на Манчестер јунајтед, Кристијано Роналдо би…

Шпански весник тврди: Роналдо размислува да се…

Шпанскиот спортски весник „Марка“ пишува дека Кристијано…

(Фото) По големата трагедија Роналдо објави семејна…

Португалскиот фудбалер Кристијано Роналдо и неговото семејство…