Хорор: Син осомничен дека ја убил сопствената…

74-годишна жена е пронајдена почината во нејзиниот…

Мајката на малиот монструм од Белград бара…

Мајката на момчето убиец од Основното училиште…

“Кратка” ХОРОР приказна: Мајка 59 години го…

Невидена судбина, каква што речиси никој во…

Мајката на 29-годишниот прободен навивач од Бугарија:…

29-годишниот Драгомир е момчето кое беше повредено,…

Хорор во Австрија: Ги удавила двете деца…

Морничава вест се прошири во Австрија денеска…

УЖАС: Гостиварец си ја претепал сопствената мајка

Вчеравечер, 16 јули, околу 22 часот и…

Спречен нов ужас во Србија: Мајка се…

Полицијата во Кладово, Србија ја уапсила А.…

ТРАГЕДИЈА во радовишко: Млада мајка ги заклучила…

Ги заклучила децата во соба, отишла во…

ЛУДА РАБОТА: Мајка му давала таблети за…

Полицијата од Ковин уапси девојка (21) осомничена…

Обвинителството бара притвор за мајката која ги…

Oсновното јавно обвинителство Скопје поведе постапка против…