Надал: Федерер го достигна највисокото ниво, но…

Тони Надал беше составен дел од огромен…

Надал нема да биде ни во првите…

Дваесет и двократниот грен слем шампион Рафаел…

Фриц Зергел се сомнева во Надал: Користел…

Германскиот лекар, Фриц Зергел го сомничи Рафаел…

Надал не ја завршува кариерата: Ќе играм…

Рафаел Надал нема да ја заврши кариерата…

За последен пат ќе го гледаме Надал…

Шпанскиот тенисер се изјасни за својот утрешен…

(Видео) Федерер до Надал: Брате, јас сум…

Урнебесен виц за познатите тенисерски ѕвезди го…

Haдaл: Жaл ми e зa Ѓokoвиќ, нo…

Рафаел Надал се огласи по повод последните…