ЈП Градски паркинг од утре со летно…

Град Скопје ги информира граѓаните дека од…

Градски паркинг со санкции за 122 непрописно…

Во текот на изминатата недела (18.05 –…

Кампања „Не молчи, пријави! Заедно против неправилностите”…

В.д. директорот на ЈП Градски паркинг –…

Се скарале па довршиле со тупаници: Тепачка…

Основното јавно обвинителство – Гостивар поднесе обвинителен…

Поефтинуваат паркинзите во Скопје – Ова се…

Во соопштение до медиумите ЈП Градски паркинг-…

Арсовска го исполни ветувањето: Драстично намалени цените…

На денешната седница на Советот на Град…

(Фото) Ѓорѓиевски: Започнува изградба на паркинг на…

Градоначалникот на општина Кисела Вода, Орце Ѓорѓиевски,…

Му го зафатиле паркингот пред домот во…

Соопштението до медиумите од ОЈО го пренесуваме…

За ДС бесплатното паркирање на функционери и…

Демократскиот сојуз на денешната прес-конференција ги презентира…

Изгopeа три автомобили на паркинг во Аеродром

На 13.01.2022 во 01.50 часот било пријавено…