(Фото) Ковачевски, Шилегов и Зечевиќ на трибини:…

Премиерот Димитар Ковачевски заендно со поранешниот градоначалник…

Петре Шилегов “кркнал” милион евра од скопјани…

Градоначалничката на Град Скопје, Данела Арсовска, реагираше…

Петре се тресна од земја: Граѓаните со…

Поранешниот градоначалник на Град Скопје изминатите неколку…

Кога немаш свои проекти, ќе коментираш за…

Екс-градоначалникот на Град Скопје, Петре Шилегов на…

(Фото) Го докусури градот, сега се гоштева…

СДСМ денеска реагираше дека Град Скопје останал…

(Фото) Шилегов повторно лаже: ЈП Комунална хигиена…

Од Јавното претпријатие "Комунална хигиена" реагираат на…

МВР ги приведе осомничените за палењето на…

На 27.04.2022, полициски службеници од СВР Скопје…

(Фото) Извињавам се… Мало је попио… Шилегов…

Поранешниот градоначалник на Град Скопје, Петре Шилегов…

Шилегов со провокативен статус за 27 април:…

Поранешниот градоначалник на Скопје, Петре Шилегов, на петгодишнината…

Да видиме што вика катиљ ферманот –…

Купопродажниот договор кој Петре Шилегов во име…