Најмалку 17 повредени во судир на два…

Најмалку 17 лица се повредени во судир…

Неколку израелски војници се повредени по напад…

Неколку израелски војници се повредени по напад…

(Видео) 50 полицајци повредени за време на…

Околу 50 полицајци се повредени како последица…

(Фото) Страшно невреме во Бугарија и Романија,…

Две лица загинаа во невремето во Бугарија…

Се судрија патнички и товарен воз во…

Патнички воз налетал на товарен воз од…

ЦРН БИЛАНС: Над 2.600 луѓе загинаа, 9.600…

Над 2.600 луѓе загинаа во израелските напади…

Хаос во Белград: Судар на автобус и…

Четворица се повредени во сударот меѓу трамвајот…

Три возила се судрија кај Штип, неколку…

Вчера околу 15.10 часот во СВР Штип…

Позната состојбата на сите повредени во масакрите…

Момче и девојче од ОУ „Владислав Рибникар“…

НОВА ВООРУЖЕНА ПРЕСТРЕЛКА во центарот на Скопје:…

Вооружена престрелка се случила пред малку во…