Повреден полицаец од Куманово: Несовесен возач го…

Полициски службеник од Куманово е повреден откако…

Драма: Неверојатно храбар полицаец апси напаѓач кој…

Ова е шокантниот момент кога маж среде…

Велешанец пpeтeпaл полицаец пред дискотека во Велес

На 26.12.2021 во 05,00 часот пред дискотека…

26 годишна девојка нaтeпaла полицaeц

На 24.12.2021 во 16.05 часот во близина…