(Видео) Пукање во универзитет во Америка, има…

Американската полиција влезе во кампусот на Универзитетот…

Пукање во центарот на Куманово

Престрелка попладнево се случила во центарот на…

Пукање во Канада: Пронајдени три безживотни тела…

Три лица загинаа, а две се ранети…

(Видео) Пукање во САД: Има загинати

Три лица се убиени, а повеќемина се…

Сведоштво на соседите по пукањето во Врачар:…

Во раните вечерни часови во Врачар, на…

Помалата сестра била таму додека пукал: Девојчето…

Помладата сестра на момчето кое вчера стана…

Стигна потврда од МВР: Две лица, меѓу…

Од Министерството за внатрешни работи за Инфомакс…

Ќе се пука вечерва во Скопје: Ова…

Министерството за внатрешни работи ја известува јавноста…

Филмска бркотница со автомобили во Скопје: Се…

Бркотница со автомобили и пукање од пиштол…

Нов инцидент во Косово: Албанец застрела Србин…

Пред дискотеката на влезот во Грачаница синоќа…