Фриц Зергел се сомнева во Надал: Користел…

Германскиот лекар, Фриц Зергел го сомничи Рафаел…

Надал не ја завршува кариерата: Ќе играм…

Рафаел Надал нема да ја заврши кариерата…

Ѓоковиќ “ја мерка” титулата на Ролан Гарос

На ред е тенискиот турнир на кој…

Добри вести од Франција: Ѓоковиќ ќе може…

Новак Ѓоковиќ ќе може да се појави…

Ѓоковиќ нема да може да настапува ниту…

Првиот тенисер на АТП ранг-листата, Новак Ѓоковиќ,…