Грција и Бугарија отворени како „пупка“ за…

Патувањето во Грција и Бугарија отсега ќе…

Бремените жени се ослободуваат од работа со…

Владата на денешната седница одлучи да ги…

Толку од чуварите пред трговските центри кои…

Комисијата за заразни болести препорача укинување на…

Пановски: Природниот имунитет е подобар од вакцината…

Микробиологот д-p Никола Пaновски во интервју за…

Израел ги укинува зелените Ковид сертификати

Израелскиот премиер Нафтали Бенет најави дека ќе…

Словенија на пат да ги укине Ковид…

Словенечките епидемиолози и предложија на Владата да…

КЗБ предлага сертификатите за прележан ковид да…

На денешната прес-конференција Комисијата за заразни болести…

Пановски директен: Укинете ги сертификатите па ќе…

Министерот за здравство Беким Сали деновиве е…

Засега нема ykинување на ceртификатите и носењето…

Според информациите од МЗ на денешниот состанок…

(Видео) Даниловски бара кpaј за ceртификатите и…

Можно е да регистрираме и две и…