Мајка од пеколот: До смрт ја претепала…

Девојчето било пронајдено мртво со модринки и…

(Видео) Постара жена во Бугарија ги напаѓа…

Постара жена во бугарско село ги напаѓа…

Ова се најсреќните држави во ЕУ годинава,…

Според показателите за квалитет на животот на…

Се степале двајца соседи во Аеродром

Двајца повозрасни соседи, во вторникот физички се…