Наставник натепал ученик, се огласи министерот Шаќири

Тетовската полиција соопшти дека уапсиле наставник кој…

Домашен притвор за родителот кој тепаше ученик…

Во домашен притвор е родителот од Битола,…

Ученик од основно училиште во Загреб составил…

Ученик во основно училиште во Загреб составил…

Ученикот што соблече девојче во тоалет во…

Во основно училиште во скопската населба Аеродром,…

Маж пријавил дека наставничка физички нападнала ученик…

Педесетгодишен маж од Берово пријавил дека неговиот…

Класна раководителка тепала ученик во Кичево

Кичевска полиција информира дека кај нив бил…

Само во Македонија: Ученик во Тетово запишан…

Кривична пријава за „несовесно работење во службата“…

(Видео) СТРАШНО: Професор ѝ го земал телефонот,…

Средношколка од Тенеси, САД, двапати го испрскала…

СТРАШНО: Ученик со пластичен пиштол им се…

По случувањата изминативе три дена во Србија…

Загрижени родители на ученици од ОУ „Браќа…

До редакцијата на Инфомакс пристигна писмо од…