(Видео) Салиу: Слободниот збор не им го…

Видовте што се случи, среќа ја работам…

Апасиев: Апсењето на Фуркан е показна вежба…

И лидерот на Левица, Димитар Апасиев реагира…

Се огласи Фуркан Салиу: Не сум нападнал…

Здраво, јас сум Фуркан Салиу. Од објективни…

Ослободени снимателот и монтажерот на ПоралиХ, Фуркан…

Полицијата пред неколку минути ги ослободи снимателот…

ЛДП: Салиу некогаш не бил обвинет за…

Ваквото недостоинствено апсење на новинарот Фуркан Салиу…

Маричиќ за апсењето на Салиу: Денес е…

Денес е Фуркан, утре може да е…

Јакимовски со поддршка за Фуркан: Џабе го…

Претседателскиот кандидат Стевчо Јакимовски го осуди денешното…

АВМУ го повикува МВР во најскоро време…

Во врска со случајот поврзан со новинарот…

Таравари: Го осудувам апсењето на Салиу и…

Го осудувам апсењето на новинарот Фуркан Салиу.Според…

(Фото) Брза помош пристигна во ПС Гази…

Брза помош пристигна во ПС Гази Баба…