Богоев: СДСМ е најсилна кога е најтешко

t

За еден ден се собрани над 22.000 потписи за претседателскиот кандидат на СДСМ, Стево Пендаровски, соопшти Стефан Богоев.

– СДСМ е најсилна кога е најтешко!

За само еден ден:

Собрани над 22 000 потписи за Стево во рекордно време!

Марш со над 7 000 жени во Кавадарци!

Конгрес со над 1 000 делегати!

Вашите лажни анкети ги трескаме од земја во реалноста!

Да живее СДСМ и Европска Македонија ✊️🌹 – напиша Богоев на Фејсбук.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Деспотовски: Оставката на Ковачевски е задоцнет чекор,…

Јован Деспотовски, актуелен директор на ТИРЗ и…

Седница на ИО на СДСМ: Отчетен Конгрес…

На 23 та седница Извршниот одбор на…

(Видео) Атанасовски: На СДСМ ѝ треба лидер…

СДСМ треба да најде профил на човек…

Атанасовски: Овие пратеници на СДСМ не можат…

Една од кардиналните грешки на СДСМ е…

(Видео) Атанасовски во „Тешки муабети“: Црвенковски го…

Ако одиме во теорија на заговор, велат…