Вечерва во 20.30 контактна емисија на Инфомакс!

t

Вечерва со почеток во 20.30 часот можете да ја следите контактната емисија на Инфомакс, Плус-минус. Сите гледачи можат да го кажат своето мислење во живо.

Броевите за контакт се 070-373-504 за Вибер и Телеграм и 02 3111 992 за нашата фиксна линија.

Веднаш по завршувањето на Плус-минус ќе можете да ги проследите Тешки муабети, наш гостин вечерва е пратеникот од редовите на СДСМ, Мартин Костовски.

Следете не на Јутјуб, Фејсбук, Твитер и Телеграм со почеток во 20.30 часот!

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Видео) Фатени со рачињата во медот: Кривични…

Кривична пријава по текст на Инфомакс Министерството…

(Видео) Африм Муча во живо за Инфомакс:…

Африм Муча, претставник на еден од синдикатите…

Следете нѐ: Вечерва продолжуваме со „Плус/Минус“ и…

Не пропуштајте ја денешната епизода на „Тешки…

Среќна нова 2024 година ви посакува Редакцијата…

Нека новата 2024 година ви донесе многу…

Ексклузивни документи за рушењето на крстот на…

Крстот на Попова Шапка и денес е…