Вечерва “Тешки муабети” во 21.30 часот: Одговараме на прашањата од гледачите

t

Не пропуштајте ја денешната епизода на Тешки муабети заедно со уредникот на Инфомакс, Александар Митовски и Милош Милошевски во која ќе одговараме на прашањата од гледачите и ќе коментираме актуелни теми.

Емисијата можете да ја следите во живо на Јутјуб, Фејсбук, Твитер и Телеграм каналите на Инфомакс, со почеток во 21.30 часот.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Вечерва “Тешки муабети” со Јанаки Митровски

Не пропуштајте ја денешната епизода на Тешки…

ЗНМ: Квалификациите на високи функционери на ВМРО-ДПМНЕ…

Здружението на новинари на Македонија (ЗНМ) реагира…

Вечерва “Тешки муабети” со Стевчо Јакимовски

Не пропуштајте ја денешната епизода на Тешки…

Вечерва “Тешки муабети” со Љубомир Гајдов

Не пропуштајте ја денешната епизода на Тешки…

Митовски: Никогаш, никому американците не влепиле ваков…

Не дека многу ги почитувам или поздравувам…