(Видео) Kaрлеуша се запозна со Георгина на Роналдо

t

Јелена Карлеуша и Ѓорџина Родригез се запознаа на модната недела во Париз, а нивниот разговор го потресе фудбалскиот свет. Ѓорџина  и открила на „српската дива“ кога Кристијано Роналдо ќе ја заврши кариерата!

Во видеото  се слуша Георгина Карлеучи како го кажува следново:

– Уште една година и завршува. Можеби две, не знам – изјавила Георгина и предизвикала „земјотрес“ на социјалните мрежи.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Видео) Kaрлеуша се запозна со Георгина на…

Јелена Карлеуша и Ѓорџина Родригез се запознаа…

Вереницата на Роналдо со шокантно тврдење: Ни…

Кристијано Роналдо и неговото семејство неодамна се…

(Видео) Роналдо даде четири гола на еден…

Ал Наср со 4-0 победи на гостувањето…

За петтиот роденден на близнаците Ева и…

Поминаа речиси два месеци откако Кристијано Роналдо…

ОСТАНА НЕМА ПОРАДИ ТРАГЕДИЈАТА: Карлеуша се огласи…

Откако утрово осамна веста дека осум рудари…