Жена физички нападната во Куманово

t

На 30.12.2022 во 19:10 часот В.К.(54) од Куманово пријавила дека во Куманово била физички нападната од С.С.(50) од Куманово.По целосното документирање на случајот ќе следи соодветен поднесок.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Хорор во Загреб: Момче со мачета упаднал…

Непознато момче вооружен со мачета денеска околу…

Претрес на МВР во Куманово: Пронајден кокаин,…

На 02.02.2023 во 19.45 часот, полициски службеници…

Жена физички нападната во Куманово

На 30.12.2022 во 19:10 часот В.К.(54) од…

Суспендиран полицаецот кој учествуваше во хулиганската група…

Алсат официјално дознава дека полицаецот вклучен во…

Димитриевски бара одговор од Спасовски, Ковачевски и…

Градоначалникот на Куманово, Максим Димитриевски на Фејсбук…