Изгорe мерцедес во Скопје, за среќа нема поврeдени

t

На 24.02.2022 во 01.15 часот во СВР Скопје било пријавено дека на бул.„АСНОМ“ настанал пожар во патничко возило „мерцедес“, со скопски регистарски ознаки, сопственост на Х.С.(37) од Скопје. Повредени лица нема, а пожарот бил изгаснат од екипа на Противпожарната бригада Скопје. Увидот е извршен и се преземаат мерки за расчистување на случајот.


ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Минатата ноќ гореше “БМВ” во Автокоманда

Ноќва во 02.30 часот во Полициската станица…

Три автомобили изгореа денес на “Партизнска”, почнала…

Рано утрово на булеварот „Партизански одреди“ во…

(Видео) Голем пожар во индустриската зона околу…

Руската агенција РИА Новости објави видео од…

Трагедија во Битола: Жена изгоре во пожар

На 01.05.2022 во 09.55 часот во СВР…

(Фото) Автомобил се преврте во Урбан парк…

Автомобил „Фиат“ денеска се преврте во Урбан…