Објавено на:

Малолетник нападнат на Бит Пазар

t

На 17.06.2023 во 18:44 часот во Полициска станица Бит Пазар М.И.(30) од Скопје пријавила дека околу 15:00 часот пред продавница на подрачје на Бит Пазар нејзиниот малолетен син по претходна расправија бил физички нападнат од Л.М.(18) од Скопје.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Рано утрово Душко ја фатил за коси…

Рано утринава околу 5 часот српската пејачка…

Малолетник удрен со мотоцикл – со тешки…

На 02.03.2024 во 10.30 часот во СВР…

САД и Британија изведоа нови напади над…

Соединетите Американски Држави и Велика Британија започнаа…

Малолетниот сериски убиец од Виена му се…

Тинејџерот (17) од Австрија, кој минатата недела…