Малолетници нападнале врсник во битолско

t

На 30.10.2022 во 01:00 часот А.Т.(40) од с.Долно Оризари-битолско пријавила дека на 29.10.2022 околу 22:00 часот во Битола нејзиниот малолетен син бил физички нападнат од четворица малолетници.

Се работи на расчистување на случајот.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Жена физички нападната во Куманово

На 30.12.2022 во 19:10 часот В.К.(54) од…

Обвинителството го истражува случајот со детето малтретирано…

Градоначалникот на Општина Градско, Киро Нацков потврди…

Малолетници нападнале врсник во битолско

На 30.10.2022 во 01:00 часот А.Т.(40) од…

Како да живееме во племе: Скопјанец му…

Пензионер се заканувал со секира кон сограѓанин,…

(Видео) Апасиев им ја зема “флашката” од…

На отварање на македонскиот клуб во Благоевград…