Малолетници нападнале врсник во битолско

t

На 30.10.2022 во 01:00 часот А.Т.(40) од с.Долно Оризари-битолско пријавила дека на 29.10.2022 околу 22:00 часот во Битола нејзиниот малолетен син бил физички нападнат од четворица малолетници.

Се работи на расчистување на случајот.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Рано утрово Душко ја фатил за коси…

Рано утринава околу 5 часот српската пејачка…

Во Скопје се апсеа дилери, уапсени и…

Во текот на вчерашниот ден во Скопје…

САД и Британија изведоа нови напади над…

Соединетите Американски Држави и Велика Британија започнаа…