Објавено на:

Малолетници нападнале врсник на Бит Пазар

t

Инцидент се случил во Бит Пазар Скопје, кога неколку малолетници физички нападнале малолетник.

„Денеска во 1:20 часот во СВР Скопје, 46-годишниот К.Р. од Скопје пријавил дека на 03.04.2024 околу 21:30 часот на подрачјето на Бит Пазар, по претходна расправија на социјална мрежа, неговиот малолетен син бил физички нападнат од неколку малолетници“, извести МВР.

Оттаму велат дека се преземаат мерки за расчистување на случајот.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Нов инцидент со „Боинг“ – Авионот итно…

Од авионот на „Делта ерлајнс“ се „одвои“…

Во Скопје се апсеа дилери, уапсени и…

Во текот на вчерашниот ден во Скопје…

САД и Британија изведоа нови напади над…

Соединетите Американски Држави и Велика Британија започнаа…