Отишле да вежбаат па се степале и извадиле ножеви – Тепачка во фитнес клуб во Чаир

t

На 16.03.2022 во 04.00 часот во Полициската станица Чаир, А.Р.(20) од Скопје пријавил дека околу 02.00 часот во фитнес клуб на подрачје на Чаир тој и А.Р. биле физички нападнати со остри предмети од А.Б., Р.С. и Р.С.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Видео) Со ваква младина треба да плачеме…

На социјалните мрежи се појави видео од…

НАЈНОВА ВЕСТ: Специјалци на улиците во Чаир…

Голема полициска акција е во тек вечерва…

(Видео) Не е Арачиново туку Чаир: Кабли…

Извадени кабли од секаде, нешто слично на…