Стружанец за Бадник ја нaтeпaл coпрyгата

t

На 06.01.2022 година во ОВР Струга, пријавено e дека Б.Ш.(30) од струшкото село Октиси во семејниот дом физички ја нападнал неговата сопруга. По целосно докумнетирање на случајот против него ќе биде поднесена соодветна пријава.


ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Видео) На белгиската власт и се случи…

Повеќе од 50.000 демонстранти од повеќе земји,…

Струшката педијатрија преполна – Се лекуваат деца…

Новиот сој омикрон не ги одминува и…

Meрко ќе плаќа инфлуенсерки за да го…

Локалните власти во Струга за туристичка промоција…

Протекоа информации: Heмирите во Казахстан биле однапред…

Шефот на извршниот комитет на Заедницата на…

Стружанец за Бадник ја нaтeпaл coпрyгата

На 06.01.2022 година во ОВР Струга, пријавено…