Милевски признава: Овој пораз е сила шлаканица…

Фудбалската репрезентација на Македонија загуби од Азербејџан…

Милевски: Ја добивме најтешката можна група но…

По ждрепката во Франкфурт за составите на…

И покрај поразот Милевски смета дека сме…

Македонија вечерва го загуби последниот натпреват во…

Социјалните мрежи вријат: Едни велат “Таче е…

Македонските фудбалски репрезентативци вечерва беа поразени од…

Милевски по денешниот пораз: Горд сум како…

Селекторот на македонската фудбалска репрезентација, Благоја Милевски,…

Милевски нескромно: Македонија ќе се прашува за…

Селекторот на фудбалската репрезентација на Македонија, Благоја…

Милевски: Горд сум на момците, со кренати…

„Треба да сме сите горди на овие…

Милевски верува во македонските херои: На добар…

Фудбалската репрезентација на Македонија утревечер го игра…

Селекторот вети: Со иста желба и мотивираност…

Селекторот Благоја Милевски најави дека македонските фудбалери…