(Хит Видео) Вучиќ на ТикТок објави разговор…

На социјалната мрежа веќе го следеа повеќе…

(Урнебесно видео) Левица Аеродром се исмеваат со…

Левица во посета на новите капитални инвестиции…

(Видео) Возбудлив говор на Урсула во ЕУ…

За време на говорот на Урсула Фон…

(Видео) МВР со апел до граѓаните: Ако…

МВР апелира до граѓаните, доколку било кој…

(Видео) Дански платеник во Украина со траорно…

Платеник од Данска со воено име „Јонас“…

(Видео) И Турција на штрек: Морските мини…

Турската војска пресретнала „стара“ поморска мина во…

(Видео) Олеснување за Украина: Белоруската војска се…

Белоруската војска се враќа во базата по…

(Видео) Си ја стави “главата во торба”:…

Деминирањето е во тек во ослободеното Степно…

(Видео) Страшно: И Николаев срамнет со земја:…

Ракетен напад денес беше извршен врз украинскиот…

(Видео) Бајден повторно одлета: Сите знаеме некој…

„Се обложувам дека секој знае некого некаде…