(Видео) Македонците се загреваат за вечерва: Ечи…

Група македонски навивачи се загреваат за вечерашниот…

(Видео) Навивачите на Црвена Ѕвезда претепаа навивачи…

Навивачи на Глазгов Ренџерс синоќа беа нападнати…