Спасовски со нови детали за двојното убиство…

Во интервјуто за Радио Слободна Европа министерот…

За првпат Европската регионална конференција на ИНТЕРПОЛ…

Владата ја разгледа и усвои и Информацијата…

Спасовски ќе бара Обвинителството да реагира за…

Министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски информираше…

Спасовски со честитка за 8 Март: Можеме…

Министерот за внатрешни работи, Оливер Спасовски во…

Спасовски ќе положи свежо цвеќе на спомен-обележјето…

Министерот за внатрешни работи, Оливер Спасовски, утре…

(Видео) Спасовски на вечерно горење дрога и…

„Вечерва во присуство на раководството на МВР,…

Спасовски: Важно е институциите да преземат предвремени…

Министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски информира…

Министерот Спасовски на прием по повод Денот…

На покана од Амбасадорот на Република Косово…

(Фото) Спасовски присуствуваше на традиционалниот ручек со…

Министерот за внатрешни работи, Оливер Спасовски, на…

(Видео) Спасовски: Слободата никому не му е…

Министерот за внатрешни работи, Оливер Спасовски, вчера…