Надал поразен во Рим

Шпанскиот тенисер Рафаел Надал го заврши учеството…

Надал повторно е повреден, ги пропушта турнирите…

Шпанскиот тенисер Рафаел Надал се соочува со…

Надал се враќа на терените

Рафаел Надал доби многу критики за играњето…

Надал му честиташе на Ѓоковиќ: Се чинеше…

Еден од најдобрите светски тенисери Рафаел Надал…

Надал нема да игра на Ролан Гарос

Шпанскиот тенисер Рафаел Надал годинава нема да…

Рафаел Надал го заврши овогодинешниот настап на…

Актуелниот шампион на Австралија опен, Рафаел Надал…

Надал си призна: Јасно е кој е…

Рафаел Надал, кој е бранител на трофејот…

(Видео) Надал има сериозни здравствени проблеми: Секојпат…

Неколку часа од играњето во најголемото финале…

Ферер: Ако Надал победи на Австралија Опен…

Познатиот поранешен шпански тенисер Давид Ферер изјави…

Неизвесност и тензии на Австралија Опен: Медведев…

Рускиот тенисер Данил Медведев се пласираше во…