Автобус полн со патници се преврте во…

Автобус полн со патници денеска доживеа несреќа…

Голема трагедија го потресе цел Балкан: Во…

Во сообраќајна несреќа која се случила вчера…

Шестмина повредени во сообраќајка во скопска Кисела…

Синоќа околу 23 часот во скопската населба…

ПРЕГАЗЕНО Е ДЕВОЈЧЕ: Детали од сообраќајката вечерва…

 Малолетно девојче е удрено вечерва од возило…

(Видео) Хаос вечерва во Велес! Уапсени двајца…

На улиците на Велес вечерева се случувала…

Три лица се повредени во несреќата помеѓу…

Три лица се повредени во сообраќајната несреќа…

Повредени мигранти во сообраќајка на регионалниот пат…

Тројца мигранти од Сирија се пронајдени повредени…

Две жени се повредени во сообраќајка, завршиле…

МВР извести дека вчера во 15.50 часот…

ОЈО Велес бара притвор за 25-годишното момче…

Основното јавно обвинителство Велес донесе наредба за…

Најмалку двајца повредени: Тешка сообраќајка на влезот…

Тешка сообраќајна несреќа се случи вечерва кај…