ТРАГЕДИЈА ВО МАКЕДОНИЈА – 27 годишно момче…

На 26.08.2023 околу 13,30 часот во СВР…

Хорор во Грција: Пронајдено тело на маж,…

Мумифицирано тело денеска е пронајдено во Патра,…

Тажна вест: Пронајдено телото на 29-годишното момче…

Денеска е пронајдено безживотното тело на 29-годишното…

Тело на непозната жена извадено од Вардар

Вчера околу пладне, тело на жена било…

Нуркачи го пронајдоа телото на момчето што…

Пронајдено е телото на 14 годишното момче…

Во Крим пронајдено тело на дете во…

Спасувачите успеале да пронајдат тело на едно…

Обдуцентите не можеле да ја утврдат причината…

Струмичкото обвинителство издаде наредба за дополнителна тимска…

Пронајдено мртво тело на мигрант во езерото…

Тело на машко лице, мигрант било пронајдено…