Ограбена обложувалница во Ченто

На 08.06.2023 во 21:50 часот во СВР…

(Видео) Арсовска: Целосно завршена изградбата на улицата…

Градоначалничката на Град Скопје, Данела Арсовска, на…

Зaгина едно лице: Детали за сообраќајната нeсреќа…

Тешка сообраќајна несреќа пред малку се случи…

Пред малку тешка сообраќајка во Ченто

Тешка сообраќајна несреќа пред малку се случи…