Што се случува?! Три жени исчезнаа на Косово

t

Три жени биле пријавени за исчезнати во косовската полиција во последните 24 часа. Семејствата бараат две жени од Гњилан и една жена од Ѓаконици.

Во Гњилане маж пријавил дека од семејниот дом излегле две жени и дека не знае каде се.

И во Ѓаковица било пријавено дека жена излегла од куќата и дека нејзиното семејство не знае каде се наоѓа.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Во Косово е уапсен еден од најголемите…

Уапсен е Гезим Чела, еден од најголемите…

Хил: На маса не е признавање на…

Американскиот амбасадор во Србија, Кристофер Хил во…

Орбан: Ќе стоиме со Србија ако ЕУ…

Унгарскиот премиер Виктор Орбан денеска изјави дека…

Што се случува?! Три жени исчезнаа на…

Три жени биле пријавени за исчезнати во…

Се препукуваат рускиот и американскиот амбасадор во…

Амбасадорот на Руската Федерација во Србија Александар…