Германски државјанин вооружен со пиштол е уапсен…

На граничниот премин на аеродромот во Подгорица…

Два авиони се судрија со крилата на…

На лондонскиот аеродром Хитроу се случи инцидент…

Драма на аеродром во близина на Москва:…

На аеродромот „Шереметјево“ кај Москва, една жена…

(Видео) ДРАМА НА АЕРОДРОМОТ ВО БЕЛГРАД: Авион…

Летовите на белградскиот аеродром „Никола Тесла“ вчера…

(Видео) Германските земјоделци ги блокираа пристапите до…

Стотици земјоделци рано утринава со своите трактори…

Македонски државјанин баран со меѓународна потерница уапсен…

Македонскиот државјанин В.Е.(32) од Струга е уапсен…

(Видео) ТЕШКА СООБРАЌАЈНА НЕСРЕЌА ВО АЕРОДРОМ!

Тешка сообраќајна несреќа се случи предмалку на…

Аеродромот во Минхен откажа летови поради замрзнат…

Поради замрзнат дожд кој ја зафати областа,…

Заврши 18-часовната драма: Се предаде Турчинот кој…

Заврши заложничката драма на аеродром во Хамбург,…

Закана за бомба на аеродромот во Манчестер…

Британската полиција и пожарникарските екипи ја преполнија…