Приведена 19-годишна мајка која го оставила своето…

На територија на Карпош била пронајдена напуштена…

Тешко повредено бебе во градинка во Скопје

Родител во СВР Скопје вчера пријавил дека…

Психопати насекаде: Жена претепала седуммесечно бебе во…

Седуммесечно девојче се бори за живот откако…

Шокантна глетка за германската полиција: Пронајдоа бебе…

Полицијата во Брисел наиде на шокантна глетка…

Хорор во Франција: Воспитувачка “смирила” бебе со…

Една 27-годишна воспитувачка во градинка во Лион…

Монструм ја убил штотуку родената ќерка: Сакал…

Пакистанската полиција денеска уапси маж осомничен дека…

Две бебиња се родија во скривница среде…

Среде гранатирање и експлозии, две машки бебиња…

29 годишна жена се породила дома со…

На 17.02.2022 во 12.25 часот во Полициската…

Бебе почина од коронавирус во Скопје

ИЈЗ денеска во извештајот доставен до МЗ,…