Возачи бидете внимателни: Можна појава на одрони…

Сообраќајот на државните патишта се одвива непречено,…

Важна информација за сите што патуваат: Поради…

На магистралниот пат Кичево – Охрид, кај…

Возете внимателно: На овие патни правци има…

Одрони на патот Делчево – Македонска Каменица…

За влез во државата се чека околу…

Сообраќајот на државните патишта се одвива непречено,…

Важно известување за возачите: На овие делници…

Сообраќајот на државните патишта се одвива непречено…

АМСМ: За влез во Македонија се чека…

На граничниот премин Прешево-Табановце за влез во…

(Видео) Катастрофа во Бразил: Поплави и одрони…

Одрони во Бразил предизвикани од обилните врнежи…