Хорор во Бугарија: Татко го полеал со…

Четиригодишно дете било примено во Ургентниот центар…

(Видео) ХОРОР во Приштина: Бремена жена изрешетана…

Бремена жена на возраст од околу 35…

Хорор во Кавадарци: Ја прободел сопругата па…

На 18.08.2022 околу 16.35, В.Д.(47) од Кавадарци…

(Видео) Хорор во Мексико: 11 лица загинаа…

Стотици мексикански војници се распоредени во пограничниот…

Хорор во Германија: Мајка ги фрлила децата…

Полицијата во градот Зарбрикен, во западна Германија,…

Хорор во Србија: Нападнат ученик, со остар…

Ученикот Д.К.(15) од Бачка Паланка е повреден…