Нови цени на горивата од утре!

Утре Регулаторната Комсиија за Енергетика ќе ги…

СДСМ: Мерките даваат резултати, се намалува цената…

Владата предводена од СДСМ и претседателот Димитар…

Цените повеќе од европски, платите помалку од…

Трошоците на животот во октомври 2022 година,…

Одете пеш: Ново зголемување на цените на…

Цената на бензините од ноќеска на полноќ…

Дизелот сè уште над стотка: Ова се…

Согласно движењата на референтните цени на нафтените…

Мрш бе таму, профитери ратни капиталистички! Апасиев…

Лидерот на Левица, Димитар Апасиев, на Фејсбук…

Голем удар по џебот на народот: Ново…

Регулаторната комисија за енергетика и водни услуги…

Лукашенко ги замрзна цените: Нема да се…

Претседателот на Белорусија Александар Лукашенко потпиша директива…

Битиќи: Замрзнувањето на цените е штетно и…

Вицепремиерот за економски прашања, Фатмир Битиќи вчера…

Големо зголемување на цените на горивата од…

Со одлука на Регулаторната комисија за енергетика,…